Kosztorysancie, nawiążmy współpracę!

Szukamy doświadczonych kosztorysantów oraz osób bez doświadczenia, z umiejętnością przygotowywania przedmiarów.

Dołącz do grona kosztorysantów Przedmiar.pl

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy kosztorysantów realizujących wyceny projektów budowlanych w każdej branży, zarówno dla inwestycji prywatnych jak i publicznych. Szukamy fachowców, którzy podejmą się wyceny lub przygotowania przedmiarów robót dla następujących rodzajów inwestycji:

  • zamówienia publiczne (kosztorysy inwestorskie)
  • budowa domów i budynków wielorodzinnych
  • remonty lokali usługowych i mieszkalnych
  • inwestycje drogowe oraz zagospodarowania terenów
  • sieci oraz przyłącza

Co istotne, możliwe jest również nawiązanie współpracy z osobami, które nie posiadają doświadczenia w kosztorysowaniu ale są w stanie przygotować jedynie przedmiary robót.

Szukamy Ciebie jeśli interesuje Cię:

Traktor

dostęp do zleceń przez cały rok

uczciwe warunku współpracy

zabezpieczenie Twoich płatności

dostęp do profesjonalnej bazy informacji

Traktor

współpraca z rozwijającą się marką

Korzyści, które oferujemy swoim kosztorysantom

Dołączając do grona kosztorysantów portalu Przedmiar.pl, zyskujesz łatwiejszy niż kiedykolwiek dostęp do nowych zleceń. Współpracę z nami możesz potraktować jako dodatkowe źródło dochodu i realizować usługi tylko gdy masz taką potrzebę. Co równie istotne, dzięki podjęciu współpracy z PRZEDMIAR.PL uzyskasz większą stabilność i będziesz mógł skupić się na  tym co najważniejsze w pracy kosztorysanta. 

Naszym celem jest ułatwienie naszym użytkownikom dostępu do fachowców świadczących usługi na najwyższym poziomie – znawców swojego fachu.

Aby To osiągnąć, zapewniamy Ci dostęp do niezbędnych materiałów, informacji, cenników oraz szkoleń czy w razie konieczności pomoc prawną. 

Twoja firma, wykonująca usługi kosztorysowe zostanie wzmocniona przez rozpoznawalność marki przedmiar.pl, co przełoży się na uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Dzięki współpracy z nami zgromadzisz nowe doświadczenia, które zaprocentują jeszcze przez wiele lat poprzez: wiedzę, nowe umiejętności, wyższą rozpoznawalność czy rozbudowane portfolio realizacji. 

Dbamy również o to, abyś nie miał problemów z rozliczeniem Twojej pracy. Użytkownik, który zleca prace musi zabezpieczyć środki.

Podsumowując: dajemy Ci możliwość dostępu do szerokiej rzeszy użytkowników, tym samym kolejny krok w budowaniu bazy klientów Twojej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY!

e-mail: kontakt@przedmiar.pl ;  Tel: 517 916 444
Informacje dodatkowe
Szybki kontakt

Email: kontakt@przedmiar.pl 
Phone: +48 517 916 444